| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Ulinkcon |
| Certificering: | CE/Rohs/TUV/UL |
| Modelnummer: | M19 |
| Min. bestelaantal: | Onderhandeling |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | 1. Plastic zak; 2. Karton; 3. Volgens de eisen van de klant |
| Levertijd: | 3 ~ 6 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, D/P, L/C, D/A, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 100.000 paar maandelijks |
| Pin: | 18Pin | Huidige beoordeling: | 5A voor signaal |
|---|---|---|---|
| Nominale spanning: | 300V | Materiaal: | Nylon |
| Vlambestendige beoordeling: | UL94-V0 | Afdichtingsmateriaal: | Verzegelende pakking |
| Markeren: | M19 IP67 waterdichte connector,18 pin snelle connector,buiten waterdichte kabel connector |
||
18 pin kabel connector M19 draad tot draad / bord buiten snel slot signaal connectoren
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Aantal Polen | 18 pin |
| Huidige rating | Maximaal 5A. |
| Standaardspanning | 300VAC max. |
| Duurzaamheidsspanning | 1500VAC @ 60 s. |
| Contactweerstand | 10 mΩ max. |
| Isolatie structuur | 500 MΩ bij 500VDC |
| Werktemperatuur | -40°C ~ +105°C |
| IP-klasse | IP67 (1m / 30min) bij koppeling |
| Schimmelmateriaal | PA66 |
| Contact/eindmateriaal | Goudgeplatte koper |
| Gezegelmateriaal | Silicaat |
| Min Draadgrootte | 3.0 mm ~ 6.0 mm |
| Maximale draadgrootte | 8.0 mm ~ 10.0 mm |
| Maximale doorsnede van de kabel | 0.5 mm2 ~ 2,5 mm2 |
A: We zijn een fabriek. Gelegen in Ulinkcon Industrial Park, Bao'an District, Shenzhen, China
A: Je moet het volgende doen:
A: Al onze producten zijn gecertificeerd volgens RoHS, CE en andere internationale normen.
Contactpersoon: Miss. Gina
Tel.: +86 075523019434
M19 Quick Connect Waterdicht Circulair Connector 7 Pin Draad naar Board Connectors
Signal 5A Quick Lock Waterdicht Circulair Connector 8 Pin M19 Voor LED
M19 IP67 waterdicht schot elektrisch aansluiting 8 pin vrouwelijk kabel aansluiting
5 pin mannelijke vrouwelijke draad tot draad connector types M19 waterdicht met druk slot
Vrouwelijke kabel Ronde 4 pin waterdicht draad connector paneel Mount M19 Push Locking
Blauw Zwart Waterdicht 2 Pins LED Licht Connector Draad naar Board Power Connector
Waterdichte cirkelvormige draad-op-draad connector 3 pin LED-connector 20 Amp 300V
5 pin 10A laagspanning mannelijke vrouwelijke kabel aansluitingen waterdicht voor LED
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies