| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Ulinkcon |
| Certificering: | CE/Rohs/TUV/UL |
| Modelnummer: | M19 |
| Min. bestelaantal: | Onderhandeling |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | 1. Plastic zak; 2. Karton; 3. Volgens de eisen van de klant |
| Levertijd: | 3 ~ 6 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, D/P, L/C, D/A, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 100.000 paar maandelijks |
| Connectortype: | Snelle connector | Materiaal: | Nylon |
|---|---|---|---|
| Nominale spanning: | 300V | Bedrijfstemperatuur: | -40℃-+105℃ |
| Vlambestendig: | UL 94-V0 | Kleur: | Blauw, Wit, Groen |
| Markeren: | met een vermogen van niet meer dan 50 W,M19 8 pin automobiel aansluiting,snel slot waterdicht dataconnector |
||
8 Pin Data M19 Waterdichte aansluitingen van mannelijke tot vrouwelijke draad
Een snelle beschrijving
Hoofdkenmerken
Toepassingssectoren
| Elektrische parameters | |
| Nomber van Polen | 8Pin |
| Huidige rating | 10A max. |
| Standaardspanning | 300VAC max. |
| Duurzaamheidsspanning | 1000VAC @ 60 s. |
| Technische parameters | |
| Contactweerstand | 10 mΩ max. |
| Isolatie structuur | 500 MΩ bij 500VDC |
| Werktemperatuur | -40°C ~ +105°C |
| IP-klasse | IP67 (1m / 30min) bij koppeling |
| Schimmelmateriaal | PA66 |
| Contact/eindmateriaal | Goudgeplatte koper |
| Gezegelmateriaal | Silicaat |
| Operatieparameters | |
| Standaardspanning | 300VAC max. |
| Huidige rating | 5A max |
| Min Draadgrootte | 3.0 mm ~ 6.0 mm |
| Maximale draadgrootte | 8.0 mm ~ 10.0 mm |
| Max.Kabelafmeting | 0.5 mm2~ 1,5 mm2 |
Ontwerpschets
![]()
![]()
1. V:Kan ik een gratis monster krijgen voordat ik een grote bestelling plaatst?
A:Voor standaardmodellen bieden wij gratis monsters aan, maar de verzendkosten zijn voor uw rekening. Voor aangepaste monsters geldt een kleine vergoeding die later kan worden afgetrokken van de formele bestelling.
2.V: Accepteert u andere betaalvaluta's dan USD?
A:Onze standaardvaluta is USD, maar we kunnen ook EUR, GBP of andere belangrijke valuta's accepteren.
3.V: Hoe kan ik monsters krijgen?
A: Het is mijn eer om u monsters aan te bieden, en de vracht moet door uzelf worden betaald. U kunt me uw koeriernummer en uw adres laten weten, dan kan ik u meteen een monster sturen.
4.V:Hoe plaats ik een bestelling?
A: Het bestelproces is eenvoudig: 1) Bevestig de productgegevens en ontvang een proforma factuur (PI); 2) Maak de aanbetaling zoals afgesproken; 3) We starten de productie en actualiseren u over de voortgang;4) Betaal het saldo vóór verzending5) De levering regelen en informatie verstrekken.
![]()
Contactpersoon: Miss. Gina
Tel.: +86 075523019434
M19 Quick Connect Waterdicht Circulair Connector 7 Pin Draad naar Board Connectors
Signal 5A Quick Lock Waterdicht Circulair Connector 8 Pin M19 Voor LED
M19 IP67 waterdicht schot elektrisch aansluiting 8 pin vrouwelijk kabel aansluiting
5 pin mannelijke vrouwelijke draad tot draad connector types M19 waterdicht met druk slot
Vrouwelijke kabel Ronde 4 pin waterdicht draad connector paneel Mount M19 Push Locking
Blauw Zwart Waterdicht 2 Pins LED Licht Connector Draad naar Board Power Connector
Waterdichte cirkelvormige draad-op-draad connector 3 pin LED-connector 20 Amp 300V
5 pin 10A laagspanning mannelijke vrouwelijke kabel aansluitingen waterdicht voor LED
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies