| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Ulinkcon |
| Certificering: | CE/Rohs/TUV/UL |
| Modelnummer: | M19 |
| Min. bestelaantal: | Onderhandeling |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | 1. Plastic zak; 2. Karton; 3. Volgens de eisen van de klant |
| Levertijd: | 3 ~ 6 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, D/P, L/C, D/A, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 100.000 paar maandelijks |
| Huidige beoordeling: | 5A | Geslacht: | Man op vrouw |
|---|---|---|---|
| Connectortype: | Snelle connector | Materiaal: | Nylon |
| Bedrijfstemperatuur: | -40℃-+105℃ | Contactmateriaal: | Messing verguld |
| Markeren: | 12 pin waterdichte cirkelvormige aansluiting,laagstroom M19 draad aansluiting,waterdichte auto bord aansluiting |
||
Waterdichte stekker en stopcontact 12 pin IP67 M19 cirkelvormige connectoren voor gegevens
Een snelle beschrijving
Hoofdkenmerken
| Elektrische parameters | |
| Nomber van Polen | 12 pin |
| Huidige rating | Maximaal 5A. |
| Standaardspanning | 60VAC max |
| Duurzaamheidsspanning | 500VAC @ 60 s. |
| Technische parameters | |
| Contactweerstand | 10 mΩ max. |
| Isolatie structuur | 500 MΩ bij 500VDC |
| Werktemperatuur | -40°C ~ +105°C |
| IP-klasse | IP67 (1m / 30min) bij koppeling |
| Schimmelmateriaal | PA66 |
| Contact/eindmateriaal | Goudgeplatte koper |
| Gezegelmateriaal | Silicaat |
Toepassingssectoren
| Operatieparameters | |
| Standaardspanning | 300VAC max. |
| Huidige rating | 5A max |
| Min Draadgrootte | 3.0 mm ~ 6.0 mm |
| Maximale draadgrootte | 8.0 mm ~ 10.0 mm |
| Max.Kabelafmeting | 0.5 mm2~ 2,5 mm2 |
Ontwerpschets
![]()
![]()
1V:Hoe garandeert u de kwaliteit van het product?
A:We voeren strenge kwaliteitscontrole uit tijdens het gehele productieproces: grondstofinspectie, in-line testen en eindmonsterinspectie.Alle producten worden geleverd met een garantie van 12 maanden tegen fabricagefouten..
2V:Accepteert u andere betaalvaluta's dan USD?
A:Onze standaardvaluta is USD, maar we kunnen ook EUR, GBP of andere belangrijke valuta's accepteren.
3V: Hoe kan ik monsters krijgen?
A: Het is mijn eer om u monsters aan te bieden, en de vracht moet door uzelf worden betaald. U kunt me uw koeriernummer en uw adres laten weten, dan kan ik u meteen een monster sturen.
4V:Wat is Current?
A: Nominale stroom, ook wel werkstroom genoemd. Met de nominale spanning, zoals in het geval onder de nominale stroom, kan de luchtstop in het algemeen goed werken.door het thermische ontwerp van de connector om aan de eisen van de nominale stroom te voldoen, omdat in contact met op een stroomstroom verouderd, als gevolg van de geleider weerstand en contact weerstand, contact op warmte zal zijn.de stekker zal de isolatie beschadigen en de vorming van lucht blootstelling op het oppervlak van de coating te verzachten, wat resulteert in falen.
![]()
Contactpersoon: Miss. Gina
Tel.: +86 075523019434
M19 Quick Connect Waterdicht Circulair Connector 7 Pin Draad naar Board Connectors
Signal 5A Quick Lock Waterdicht Circulair Connector 8 Pin M19 Voor LED
M19 IP67 waterdicht schot elektrisch aansluiting 8 pin vrouwelijk kabel aansluiting
5 pin mannelijke vrouwelijke draad tot draad connector types M19 waterdicht met druk slot
Vrouwelijke kabel Ronde 4 pin waterdicht draad connector paneel Mount M19 Push Locking
Blauw Zwart Waterdicht 2 Pins LED Licht Connector Draad naar Board Power Connector
Waterdichte cirkelvormige draad-op-draad connector 3 pin LED-connector 20 Amp 300V
5 pin 10A laagspanning mannelijke vrouwelijke kabel aansluitingen waterdicht voor LED
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies