| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Ulinkcon |
| Certificering: | CE/Rohs/TUV/UL |
| Modelnummer: | M19 |
| Min. bestelaantal: | Onderhandeling |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | 1. Plastic zak; 2. Karton; 3. Volgens de eisen van de klant |
| Levertijd: | 3 ~ 6 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, D/P, L/C, D/A, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 100.000 paar maandelijks |
| Vlambestendige beoordeling: | UL94-V0 | Materiaal: | PA66 en koperlegering |
|---|---|---|---|
| Beschermingsniveau: | IP67 | Nominale spanning: | 300V |
| Connectortype: | zelfsluitend man-vrouw | Afdichtingsmateriaal: | Waterdichte O-ring |
| Markeren: | M19 waterdichte kabelconnector,2+20 pin industriële connector,Gemaakte power data connector |
||
Waterdichte Multi 2-pins voor voedingsconnectoren M19 300V Push Locking 20-pins dataconnector
| Aantal Polen | 22-polige waterdichte connector |
|---|---|
| Huidige beoordeling | Maximaal 20A |
| Spanningswaarde | Maximaal 300VAC |
| Duurzaamheid Spanning | 1500VAC @ 60 seconden |
| Neem contact op met Weerstand | Maximaal 10 mΩ |
|---|---|
| Isolatiestructuur | 500 MΩ bij 500 VDC |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +105°C |
| IP-klasse | IP67 (1m/30min) indien gekoppeld |
| Vormmateriaal | PA66 |
| Contact-/aansluitmateriaal | Verguld messing |
| Afdichtingsmateriaal | Siliconen |
| Spanningswaarde | Maximaal 600VAC |
|---|---|
| Huidige beoordeling | Maximaal 20A |
| Minimale draadmaat buitendiameter | 3,0 mm - 6,0 mm |
| Maximale draadmaat buitendiameter | 8,0 mm - 10,0 mm |
| Maximaal kabeldoorsnedegebied | 0,5 mm² - 2,5 mm² |
Ondersteunt u productaanpassing?
Ja, maatwerk is mogelijk voor specificaties, kleuren, logo's en verpakking. Geef uw gedetailleerde vereisten op, en wij zullen dienovereenkomstig een offerte maken met een voorbeeldbevestigingsproces.
Contactpersoon: Miss. Gina
Tel.: +86 075523019434
M19 Quick Connect Waterdicht Circulair Connector 7 Pin Draad naar Board Connectors
Signal 5A Quick Lock Waterdicht Circulair Connector 8 Pin M19 Voor LED
M19 IP67 waterdicht schot elektrisch aansluiting 8 pin vrouwelijk kabel aansluiting
5 pin mannelijke vrouwelijke draad tot draad connector types M19 waterdicht met druk slot
Vrouwelijke kabel Ronde 4 pin waterdicht draad connector paneel Mount M19 Push Locking
Blauw Zwart Waterdicht 2 Pins LED Licht Connector Draad naar Board Power Connector
Waterdichte cirkelvormige draad-op-draad connector 3 pin LED-connector 20 Amp 300V
5 pin 10A laagspanning mannelijke vrouwelijke kabel aansluitingen waterdicht voor LED