| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Ulinkcon |
| Certificering: | CE/Rohs/TUV/UL |
| Modelnummer: | M19 |
| Min. bestelaantal: | Onderhandeling |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | 1. Plastic zak; 2. Karton; 3. Volgens de eisen van de klant |
| Levertijd: | 3 ~ 6 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, D/P, L/C, D/A, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 100.000 paar maandelijks |
| Geslacht: | Man-vrouw stekker en stopcontact | Beschermingsniveau: | IP67 |
|---|---|---|---|
| Vlambestendige beoordeling: | UL94-V0 | Contactmateriaal: | Messing verguld |
| Sollicitatie: | Instrumenten & Meters | Temperatuur: | -40°C tot 105°C |
| Markeren: | PA66 M19 waterdicht signaalconnector,11 pin panel montage cirkelvormige connector,IP67 snel slot waterdicht connector |
||
| Aantal Polen | 11 pin |
| Huidige rating | 5A max |
| Standaardspanning | 300VAC max. |
| Duurzaamheidsspanning | 1500VAC @ 60 s |
| Contactweerstand | 10 mΩ max. |
| Isolatie structuur | 500 MΩ bij 500VDC |
| Werktemperatuur | -40°C ~ +105°C |
| IP-klasse | IP67 (1m / 30min) bij koppeling |
| Schimmelmateriaal | PA66 |
| Contact/eindmateriaal | Goudgeplatte koper |
| Gezegelmateriaal | Silicaat |
| Standaardspanning | 300VAC max. |
| Huidige rating | 5A max |
| Min Draadgrootte | 3.0 mm ~ 6.0 mm |
| Maximale draadgrootte | 8.0 mm ~ 10.0 mm |
| Maximale doorsnede van de kabel | 0.5 mm2 ~ 2,5 mm2 |
Mag ik een aangepast etiket?
Ja, natuurlijk, je kunt je eigen label en verpakking maken, als je de verpakking moet ontwerpen, hebben we ook een professionele ontwerper om je te bedienen.
Contactpersoon: Miss. Gina
Tel.: +86 075523019434
M19 Quick Connect Waterdicht Circulair Connector 7 Pin Draad naar Board Connectors
Signal 5A Quick Lock Waterdicht Circulair Connector 8 Pin M19 Voor LED
M19 IP67 waterdicht schot elektrisch aansluiting 8 pin vrouwelijk kabel aansluiting
5 pin mannelijke vrouwelijke draad tot draad connector types M19 waterdicht met druk slot
Vrouwelijke kabel Ronde 4 pin waterdicht draad connector paneel Mount M19 Push Locking
Blauw Zwart Waterdicht 2 Pins LED Licht Connector Draad naar Board Power Connector
Waterdichte cirkelvormige draad-op-draad connector 3 pin LED-connector 20 Amp 300V
5 pin 10A laagspanning mannelijke vrouwelijke kabel aansluitingen waterdicht voor LED
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies