| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Ulinkcon |
| Certificering: | CE/Rohs/UL/TUV |
| Modelnummer: | M19 |
| Min. bestelaantal: | Onderhandeling |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Hoogwaardige exportkarton |
| Levertijd: | 3 tot 6 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, D/A, D/P, MoneyGram, L/C |
| Levering vermogen: | 100000 paren per maand |
| Aantal pinnen: | 6Pin | Huidig: | 10A |
|---|---|---|---|
| Nominale spanning: | 300V | Waterdichte beoordeling: | IP67 |
| Kleur: | Rood Blauw Wit Zwart Geel | Contactmateriaal: | Messing verguld |
| Markeren: | M19 waterdichte kabelconnector,6-pins man-vrouw connector,IP67 waterdichte dataconnector |
||
300V 6-pins IP67-connector M19 stofdichte waterdichte draadverbindingsconnector
Beschrijving vanIndustriële waterdichte ronde connector
Belangrijkste kenmerk
| Elektrische parameters | |
| Naantal Polen | 6-pins waterdichte connector |
| Huidige beoordeling | Maximaal 10A |
| Spanningswaarde | Maximaal 300VAC |
| Duurzaamheid Spanning | 1000 V AC @ 60 s. |
| Technische parameters | |
| Neem contact op met Weerstand | Maximaal 10 mΩ |
| Isolatiestructuur | 500 MΩ bij 500 VDC |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C~+105°C |
| IP-klasse | IP67 (1m / 30min) |
| Vormmateriaal | PA66 |
| Contact-/aansluitmateriaal | Verguld messing |
| Afdichtingsmateriaal | Siliconen |
Toepassingsindustrieën
Productiedimensie
![]()
Meer technische details
![]()
Veelgestelde vragen
Vraag 1: Wat is de nominale spanning?
A1: Nominale spanning, ook wel bedrijfsspanning genoemd, die voornamelijk afhankelijk is van het gebruikte connectorisolatiemateriaal en de afstand tussen de contactgrootte. Sommige componenten of apparaten met een lagere spanning dan de nominale spanning kunnen mogelijk niet goed functioneren.
Vraag 2:Hoe kan ik mijn zending volgen?
A2:Zodra de goederen zijn verzonden, sturen wij u het trackingnummer en de link naar het logistieke platform. U kunt de realtime status online volgen of contact opnemen met ons team voor updates.
Vraag 3:Wie is verantwoordelijk voor de douaneafhandeling? Heeft u de benodigde documenten?
A3: Wij zorgen voor de volledige inklaringsdocumenten (handelsfactuur, paklijst, vrachtbrief, certificeringsrapporten). Inklaringskosten en -heffingen zijn voor rekening van de koper (EXW/FOB-voorwaarden). Indien nodig kunnen wij u helpen met het voorbereiden van documenten.
Contactpersoon: Miss. Gina
Tel.: +86 075523019434
M19 Quick Connect Waterdicht Circulair Connector 7 Pin Draad naar Board Connectors
Signal 5A Quick Lock Waterdicht Circulair Connector 8 Pin M19 Voor LED
M19 IP67 waterdicht schot elektrisch aansluiting 8 pin vrouwelijk kabel aansluiting
5 pin mannelijke vrouwelijke draad tot draad connector types M19 waterdicht met druk slot
Vrouwelijke kabel Ronde 4 pin waterdicht draad connector paneel Mount M19 Push Locking
Blauw Zwart Waterdicht 2 Pins LED Licht Connector Draad naar Board Power Connector
Waterdichte cirkelvormige draad-op-draad connector 3 pin LED-connector 20 Amp 300V
5 pin 10A laagspanning mannelijke vrouwelijke kabel aansluitingen waterdicht voor LED