| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Ulinkcon |
| Certificering: | CE/Rohs/TUV/UL |
| Modelnummer: | M19 |
| Min. bestelaantal: | Onderhandeling |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | 1. Plastic zak; 2. Karton; 3. Volgens de eisen van de klant |
| Levertijd: | 3 ~ 6 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, D/P, L/C, D/A, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 100.000 paar maandelijks |
| Pin: | 7Pin | Huidige beoordeling: | 5A |
|---|---|---|---|
| Connectortype: | Snelle mannelijke vrouwelijke connector | Nominale spanning: | 300V |
| Materiaal: | Nylon | Veiligheids- en nalevingsfuncties: | Vlamvertragend |
| Markeren: | CE-gecertificeerde waterdichte connector M19,Circulaire aansluiting voor buitenverlichting van 300 V,7 pin waterdichte cirkelvormige aansluiting |
||
7-pins mannelijke vrouwelijke connector M19 draad om buitenconnectoren te bedraden
Snelle beschrijving
Belangrijkste kenmerken
Toepassingsindustrieën
| Elektrische parameters | |
| Naantal Polen | 7Pin |
| Huidige beoordeling | Maximaal 5A |
| Spanningswaarde | Maximaal 300VAC |
| Duurzaamheid Spanning | 1500VAC @ 60 s. |
| Technische parameters | |
| Neem contact op met Weerstand | Maximaal 10 mΩ |
| Isolatiestructuur | 500 MΩ bij 500 VDC |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C~+105°C |
| IP-klasse | IP67 (1m/30min) indien gekoppeld |
| Vormmateriaal | PA66 |
| Contact-/aansluitmateriaal | Verguld messing |
| Afdichtingsmateriaal | Siliconen |
| Bedieningsparameters | |
| Spanningswaarde | Maximaal 300VAC |
| Huidige beoordeling | Maximaal 5A |
| Min. draadgrootte OD | 3,0 mm ~ 6,0 mm |
| Maximale draadmaat buitendiameter | 8,0 mm ~ 10,0 mm |
| Max. kabeldoorsnede | 0,5 mm2~ 2,5 mm2 |
![]()
Ontwerpschets
![]()
1. Vraag: Bent u een fabriek of handelsbedrijf?
A: Wij zijn een fabriek. Gevestigd in Ulinkcon Industriepark, Bao'an District, Shenzhen, China
2. Vraag: Hoe kunt u uw producten kopen?
A: U moet het volgende doen:
* Bevestig huidige beoordeling en aantal contacten
* Bevestig de montagestijl
* Bevestig de kabeldikte
* Bevestig kabellengte en materiaal.
3. V:Is er een korting voor grote bestellingen?
A: Ja, we bieden gedifferentieerde kortingen voor bulkbestellingen. Hoe meer u bestelt, hoe concurrerender de prijs. Informeer ons over uw verwachte hoeveelheid voor een offerte op maat.
4.Vraag: Zijn uw producten gecertificeerd? Welke certificeringen heb je?
A: Al onze producten zijn gecertificeerd volgens RoHS, CE en andere internationale normen. Specifieke certificeringen (bijv. FCC, UL) kunnen op verzoek worden geleverd op basis van uw doelmarkt.
Contactpersoon: Miss. Gina
Tel.: +86 075523019434
M19 Quick Connect Waterdicht Circulair Connector 7 Pin Draad naar Board Connectors
Signal 5A Quick Lock Waterdicht Circulair Connector 8 Pin M19 Voor LED
M19 IP67 waterdicht schot elektrisch aansluiting 8 pin vrouwelijk kabel aansluiting
5 pin mannelijke vrouwelijke draad tot draad connector types M19 waterdicht met druk slot
Vrouwelijke kabel Ronde 4 pin waterdicht draad connector paneel Mount M19 Push Locking
Blauw Zwart Waterdicht 2 Pins LED Licht Connector Draad naar Board Power Connector
Waterdichte cirkelvormige draad-op-draad connector 3 pin LED-connector 20 Amp 300V
5 pin 10A laagspanning mannelijke vrouwelijke kabel aansluitingen waterdicht voor LED
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies