| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Ulinkcon |
| Certificering: | CE/Rohs/TUV/UL |
| Modelnummer: | M16 |
| Min. bestelaantal: | Onderhandeling |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Hoogwaardige exportkarton |
| Levertijd: | 3 tot 6 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, D/A, D/P, MoneyGram, L/C |
| Levering vermogen: | 100000 paren per maand |
| Aantal pinnen: | 2Pin | Huidig: | Maximaal 10A. voor macht |
|---|---|---|---|
| Nominale spanning: | 300V | Waterdichte beoordeling: | IP67 |
| Vlambestendige beoordeling: | UL94-V0 | Contactmateriaal: | Messing verguld |
2 pin cirkelkrachtconnector M16 300V waterdicht mannelijk vrouwelijk connector
M16 standaard mannelijke en vrouwelijke connectoren, speciaal ontworpen voor de transmissie van stroom, met een nominale stroom van 10A en IP67 beschermingsniveau.met de nadruk op waterdichtheid, anti-drop en efficiënte voeding, geschikt voor diverse apparatuur die een stabiele stroomverbinding vereist.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Aantal Polen | 2 pin waterdichte aansluiting |
| Huidige rating | 10A max. |
| Standaardspanning | 300VAC max. |
| Duurzaamheidsspanning | 1500VAC @ 60 s |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Contactweerstand | 10 mΩ max. |
| Isolatie structuur | 500 MΩ bij 500VDC |
| Werktemperatuur | -40°C ~ +105°C |
| IP-klasse | IP67 (1m / 30min) |
| Schimmelmateriaal | PA66 |
| Contact/eindmateriaal | Goudgeplatte koper |
| Gezegelmateriaal | Silicaat |
Contactpersoon: Miss. Gina
Tel.: +86 075523019434
M19 Quick Connect Waterdicht Circulair Connector 7 Pin Draad naar Board Connectors
Signal 5A Quick Lock Waterdicht Circulair Connector 8 Pin M19 Voor LED
M19 IP67 waterdicht schot elektrisch aansluiting 8 pin vrouwelijk kabel aansluiting
5 pin mannelijke vrouwelijke draad tot draad connector types M19 waterdicht met druk slot
Vrouwelijke kabel Ronde 4 pin waterdicht draad connector paneel Mount M19 Push Locking
Blauw Zwart Waterdicht 2 Pins LED Licht Connector Draad naar Board Power Connector
Waterdichte cirkelvormige draad-op-draad connector 3 pin LED-connector 20 Amp 300V
5 pin 10A laagspanning mannelijke vrouwelijke kabel aansluitingen waterdicht voor LED
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies