| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Ulinkcon |
| Certificering: | CE/Rohs |
| Modelnummer: | M25 |
| Min. bestelaantal: | Onderhandeling |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Hoogwaardige exportkarton |
| Levertijd: | 3 ~ 6 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, D/A, D/P, MoneyGram, L/C |
| Levering vermogen: | 100000 paren per maand |
| Aantal pinnen: | 5Pin | Waterdichte beoordeling: | IP67 |
|---|---|---|---|
| Temperatuurbereik: | -40℃~+105℃ | Sollicitatie: | Zonnepaneel |
| Kleur: | Rood/Zwart/Groen | Afdichtingsmateriaal: | Waterdichte O-ring |
| Markeren: | 5-pins waterdichte voedingsconnector,M25 waterdichte connector voor buiten,20A waterdichte mannelijke vrouwelijke connector |
||
| Aantal Polen | 5-pins waterdichte connector |
| Huidige beoordeling | Maximaal 20A |
| Spanningswaarde | Maximaal 600VAC |
| Duurzaamheid Spanning | 1500VAC @ 60 s |
| Neem contact op met Weerstand | Maximaal 10 mΩ |
| Isolatiestructuur | 500 MΩ bij 500 VDC |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C~+105°C |
| IP-klasse | IP67 (1m / 30min) |
| Vormmateriaal | PA66 |
| Contact-/aansluitmateriaal | Verguld messing |
| Afdichtingsmateriaal | Siliconen |
| Spanningswaarde | Maximaal 600VAC |
| Huidige beoordeling | Maximaal 20A |
| Min. draadgrootte OD | 6,5 mm ~ 10 mm |
| Maximale draadmaat buitendiameter | 10,5 mm ~ 18 mm |
| Maximaal kabeldoorsnedegebied | 0,5 mm² ~ 6,0 mm² |
Contactpersoon: Miss. Gina
Tel.: +86 075523019434
M19 Quick Connect Waterdicht Circulair Connector 7 Pin Draad naar Board Connectors
Signal 5A Quick Lock Waterdicht Circulair Connector 8 Pin M19 Voor LED
M19 IP67 waterdicht schot elektrisch aansluiting 8 pin vrouwelijk kabel aansluiting
5 pin mannelijke vrouwelijke draad tot draad connector types M19 waterdicht met druk slot
Vrouwelijke kabel Ronde 4 pin waterdicht draad connector paneel Mount M19 Push Locking
Blauw Zwart Waterdicht 2 Pins LED Licht Connector Draad naar Board Power Connector
Waterdichte cirkelvormige draad-op-draad connector 3 pin LED-connector 20 Amp 300V
5 pin 10A laagspanning mannelijke vrouwelijke kabel aansluitingen waterdicht voor LED
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies