| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Ulinkcon |
| Certificering: | CE/Rohs |
| Modelnummer: | M25 |
| Min. bestelaantal: | onderhandeling |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Hoogwaardige exportkarton |
| Levertijd: | 3 tot 6 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, D/A, D/P, MoneyGram, L/C |
| Levering vermogen: | 100000 paren per maand |
| Aantal pinnen: | 4Pin | Huidig: | 50A |
|---|---|---|---|
| Nominale spanning: | 500V | Geslacht: | Man/vrouw |
| Materiaal: | Nylon | Kleur: | Rood/Geel/Zwart/Wit |
| Markeren: | 4 pin waterdichte stroomconnector,ROHS draad-naar-draad connector,push-lock voedingsconnector |
||
Waterdichte Elektrische 500V M25 4-pins Waterdichte Push Lock Connectoren
Snelle Details van IP67 Waterdichte connector
Belangrijkste Kenmerk
| Elektrische Parameters | |
| Nummer of Polen | 4-pins waterdichte connector |
| Stroomsterkte | 50A max |
| Spanningsclassificatie | 600VAC max |
| Duurzaamheidsspanning | 2500VAC @ 60 s. |
| Technische Parameters | |
| Contactweerstand | 10 mΩ max |
| Isolatiestructuur | 500 MΩ bij 500VDC |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ +105°C |
| IP-klasse | IP67 (1m / 30min) |
| Vormmateriaal | PA66 |
| Contact/Terminal Materiaal | Verguld Messing |
| Afdichtingsmateriaal | Siliconen |
Toepassingsgebieden
| Bedrijfsparameters | |
| Spanningsclassificatie | 600VAC max |
| Stroomsterkte | 30A max |
| Min. Draadmaat OD | 6.5mm ~ 10mm |
| Max. Draadmaat OD | 10.5mm ~ 18mm |
| Max. Kabeldoorsnede | 0.5mm2 ~ 6.0mm2 |
Productie Afmeting
![]()
Meer Technische Details
![]()
![]()
FAQ
V1:Wat is de nominale spanning?
A1: Nominale spanning, ook bekend als bedrijfsspanning, die voornamelijk afhankelijk is van het gebruikte isolatiemateriaal van de connector, de afstand tussen de grootte van het contact. Sommige van de componenten of apparaten kunnen in minder dan hun nominale spanning hun functies niet voltooien.
V2:Welke betaalmethoden accepteert u?
A2: We ondersteunen gangbare internationale betaalmethoden: T/T (Telegrafische Overboeking), L/C (Letter of Credit), PayPal en West Union. Voor grote bestellingen is 30% aanbetaling + 70% saldo vóór verzending onze standaard termijn.
V3: Accepteert u andere betalingsvaluta's naast USD?
A3: Onze standaardvaluta is USD, maar we kunnen ook EUR, GBP of andere belangrijke valuta's accepteren. Bevestig de wisselkoers met ons verkoopteam bij het plaatsen van de bestelling.
![]()
Contactpersoon: Miss. Gina
Tel.: +86 075523019434
M19 Quick Connect Waterdicht Circulair Connector 7 Pin Draad naar Board Connectors
Signal 5A Quick Lock Waterdicht Circulair Connector 8 Pin M19 Voor LED
M19 IP67 waterdicht schot elektrisch aansluiting 8 pin vrouwelijk kabel aansluiting
5 pin mannelijke vrouwelijke draad tot draad connector types M19 waterdicht met druk slot
Vrouwelijke kabel Ronde 4 pin waterdicht draad connector paneel Mount M19 Push Locking
Blauw Zwart Waterdicht 2 Pins LED Licht Connector Draad naar Board Power Connector
Waterdichte cirkelvormige draad-op-draad connector 3 pin LED-connector 20 Amp 300V
5 pin 10A laagspanning mannelijke vrouwelijke kabel aansluitingen waterdicht voor LED
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies