| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Ulinkcon |
| Certificering: | CE,TUV,UL,RoHS |
| Modelnummer: | M25 |
| Min. bestelaantal: | onderhandeling |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Hoogwaardige exportkarton |
| Levertijd: | 3 tot 6 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, D/A, D/P, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Levering vermogen: | 100000 paren per maand |
| Huidig: | Maximaal 50A. voor macht | Aantal pinnen: | 3-polig voor stroom |
|---|---|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 300V | Waterdichte beoordeling: | IP67 |
| Bedrijfstemperatuur: | -40℃-+105℃ | Vlambestendige beoordeling: | UL94-V0 |
| Markeren: | 3 pin waterdichte stroomconnector,M25 waterdichte connector voor machines,zware waterdichte voedingsconnector |
||
Industrial Wire To Board Connector M25 3 Pin 50A IP67 waterdicht connector
- Ik weet het niet.
Toepassingssectoren
Snelle details van IP67 waterdichte connector
Dit model van connectoren is ontworpen voor een breed scala aan geïntegreerde stroom- en signaaltoepassingen, met een intuïtief push-to-lock mechanisme.met de aansluiting automatisch veilig vergrendeld, geen complexe bewerkingen vereist.
Het geïntegreerde all-in-one ontwerp voor stroom en signaal wint steeds meer populariteit in diverse apparatuur.een optimale oplossing bieden, met name voor installaties met beperkte ruimte.
Ulinkcon levert professionele kabel assemblage oplossingen voor multi-pin connectoren.en onze uitgebreide aanpassingsondersteuning is gemakkelijk beschikbaar om aan uw specifieke vereisten te voldoen.
| Technische parameters | |
| Contactweerstand | 10 mΩ max. |
| Isolatie structuur | 500 MΩ bij 500VDC |
| Werktemperatuur | -40°C ~ +105°C |
| IP-klasse | IP67 (1m / 30min) bij koppeling |
| Schimmelmateriaal | PA66 |
| Contact/eindmateriaal | Goudgeplatte koper |
| Gezegelmateriaal | Silicaat |
| Operatieparameters | |
| Standaardspanning | 500VAC max. |
| Huidige rating | 50A max. |
| Min Draadgrootte | 6.5 mm ~ 10 mm |
| Maximale draadgrootte | 10.5 mm ~ 18 mm |
| Max.Kabelafmeting | 0.5 mm2~ 6,0 mm2 |
Productconfiguratie
![]()
1Q: Bent u een fabriek of handelsonderneming?
A: We zijn een fabriek, gelegen in Ulinkcon Industrial Park, Bao'an District, Shenzhen, China
2V:Ondersteunt u productaanpassingen?
A:Ja, aanpassing is beschikbaar voor specificaties, kleuren en verpakkingen.
3V: Hoe kan ik monsters krijgen?
A: Het is mij een eer om u monsters aan te bieden, en de vracht moet door uzelf worden betaald. U kunt me uw koeriernummer en uw adres laten weten, dan kan ik u meteen een monster sturen.
4.V: Wat is uw minimale orderhoeveelheid (MOQ)?
A: De MOQ varieert per producttype, meestal 500 eenheden voor standaardmodellen en 1000 eenheden voor aangepaste artikelen.
Contactpersoon: Miss. Gina
Tel.: +86 075523019434
M19 Quick Connect Waterdicht Circulair Connector 7 Pin Draad naar Board Connectors
Signal 5A Quick Lock Waterdicht Circulair Connector 8 Pin M19 Voor LED
M19 IP67 waterdicht schot elektrisch aansluiting 8 pin vrouwelijk kabel aansluiting
5 pin mannelijke vrouwelijke draad tot draad connector types M19 waterdicht met druk slot
Vrouwelijke kabel Ronde 4 pin waterdicht draad connector paneel Mount M19 Push Locking
Blauw Zwart Waterdicht 2 Pins LED Licht Connector Draad naar Board Power Connector
Waterdichte cirkelvormige draad-op-draad connector 3 pin LED-connector 20 Amp 300V
5 pin 10A laagspanning mannelijke vrouwelijke kabel aansluitingen waterdicht voor LED
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies